Підібрати матеріали:

. Орігамі. Створення об’ємних фігур тварин та птахів.

Автор: Кравцова Світлана Леонідівна

Посада: вчитель трудового навчання

Місце роботи: КЗ "Знам'янська спеціальна школа КОР"

Оцініть публікацію:

Мистецтво орігамі своїм корінням сягає до стародавнього Китаю, де і була відкрита папір. Спочатку орігамі використовувалося в релігійних обрядах. Довгий час цей вид мистецтва був доступний лише представникам вищих станів, де ознакою хорошого тону було володіння технікою складання з паперу. Лише після другої світової війни орігамі вийшло за межі Сходу і потрапило в Америку і Європу, де відразу знайшло своїх шанувальників. Зараз орігамі займаються не тільки дорослі, але і діти у різному віці – від 3 до 12 років!

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує урок про мистецтво орігамі, його ціль - ознайомлення учнів з історією, культурою, техніками складання орігамі та розвиток творчих здібностей. Урок включає теоретичне вивчення матеріалу та практичне виготовлення фігурок (голуба, свинки, цикади), з метою розвитку уваги, пам'яті, акуратності, естетичного смаку та виховання відповідального ставлення до використання матеріалів. Урок передбачає активну участь учнів, роботу в парах та самостійне виконання завдань за інструкційними картками.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Липенко Taмарa Володимирівна
Липенко Taмарa Володимирівна каже:
01.11.2020 о 10:36

Паперова творчість – це не просто краса, а й користь. Адже підвищується діяльність правої півкулі головного мозку. А ще це розвиток дрібної моторики рук, фантазії, посидючості, творчості. Дуже добре, що вчитель вміло мотивує дітей до виконання завдання, використовує при цьому різні форми та прийоми. Сподобався підсумковий контрольно-оцінювальний етап уроку. Дякую.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно