Підібрати матеріали:

Орфографічна компетентність як складова формування мовної особистості, здатної грамотно спілкуватися рідною й вільно володіти державною мовою

Автор: Єрмак Валентина Миколаївна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Коростенський НВК 12

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета роботи полягає в розкритті проблеми формування в учнів орфографічної грамотності, а саме нових шляхів оволодівання навичками правопису за допомогою орфографічних завдань і їх успішного застосування.

Об’єкт роботи: вивчення орфографії як розділу мовознавства в школі.

          Одним з найголовніших завдань навчання української мови в НУШ  є формування орфографічної грамотності. Вона є однією із складових частин загальної мовної культури, забезпечуючи точність вираження думки і взаєморозуміння у письмовому спілкуванні.

         Сучасна якість грамотності школярів викликає тривогу у викладачів, батьків і, нарешті, у громадськості.  Ступінь орфографічної компетентності старшокласників не завжди досягає необхідного рівня, що не дозволяє учневі грамотно і вільно викладати усно або письмово власні думки, робити відповідні висновки.

Переконана, що варто звернути увагу на причини такого явища, щоб вжити дієвих заходів щодо поліпшення орфографічної грамотності.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно