Підібрати матеріали:

Навчальна програма з позашкільної освіти «Образотворче мистецтво»

Автор: Шевченко Людмила Миколаївна

Посада: заступник директора

Місце роботи: Центр творчості дітей та юнацтва Київщини

   Метою програми є соціалізація дитини у суспільстві засобами мистецтва, позитивний погляд на світ. Відмінними ознаками навчальної програми є зміст програмного матеріалу, який підібраний з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей з особливими освітніми потребами. Навчальна програма розрахована на 4 роки навчання.

  Головне завдання педагога спрямоване на позитивне сприйняття світу у дитини, ознайомлення з видами образотворчого мистецтва, розкриття поняття “живопис”, “графіка”, “скульптура”.  Розвиток мотивації дитини до діяльності. Заняття побудовані таким чином, щоб виховувати у дітей небайдуже ставлення до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, цінностей інших націй і народів, шанобливе ставлення до родини, до себе, оточуючих і довкілля.

     У практичній роботі педагог використовує методи, прийоми, обладнання та засоби навчання, адаптуючи та модифікуючи їх до потреб дитини, її потенційних можливостей, особливостей навчальної діяльності, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю