Підібрати матеріали:

Навчальна програма з позашкільної освіти «Образотворче мистецтво»

Автор: Шевченко Людмила Миколаївна

Посада: заступник директора

Місце роботи: Центр творчості дітей та юнацтва Київщини

Оцініть публікацію:

   Метою програми є соціалізація дитини у суспільстві засобами мистецтва, позитивний погляд на світ. Відмінними ознаками навчальної програми є зміст програмного матеріалу, який підібраний з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей з особливими освітніми потребами. Навчальна програма розрахована на 4 роки навчання.

  Головне завдання педагога спрямоване на позитивне сприйняття світу у дитини, ознайомлення з видами образотворчого мистецтва, розкриття поняття “живопис”, “графіка”, “скульптура”.  Розвиток мотивації дитини до діяльності. Заняття побудовані таким чином, щоб виховувати у дітей небайдуже ставлення до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, цінностей інших націй і народів, шанобливе ставлення до родини, до себе, оточуючих і довкілля.

     У практичній роботі педагог використовує методи, прийоми, обладнання та засоби навчання, адаптуючи та модифікуючи їх до потреб дитини, її потенційних можливостей, особливостей навчальної діяльності, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Николаїшин Надія Володимирівна
Николаїшин Надія Володимирівна каже:
05.05.2020 о 16:30

Навчальна програма з позашкільної освіти побудована методично правильно, з урахуванням усіх вимог щодо укладання навчальної програми. Буде корисною для керівників гуртків образотворчого мистецтва

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно