Основне значення музично-дидактичних ігор – формувати у дітей музичні здібності в доступній ігровій формі, допомогти їм розібратись в співвідношенні звуків за висотою, розвивати в них чуття ритму, тембровий і динамічний слух, прагнення до самостійних дій із застосуванням знань, отриманих на музичних заняттях. Музично-дидактичні ігри збагачують дітей новими враженнями, розвивають у них ініціативу, самостійність, здатність до сприйняття, розрізненню основних властивостей музичного звуку. Музично-дидактичні ігри допомагають дитині в цікавій для неї формі почути, відрізнити, порівняти деякі властивості музики, а потім діяти з ними. Такі ігри повинні бути прості і доступні, цікаві і привабливі. Тільки в такому випадку вони стають своєрідним збудником бажання дітей співати, слухати музику і танцювати. Музично-дидактичні ігри повинні бути цікаво, яскраво, естетично оформлені.
Музично -дидактична гра "Четвертий зайвий"
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- Презентація "Цікаві задачки для допитливих малят"
- Бінарне заняття-квест з фізкультури на повітрі з елементами грамоти, ознайомлення з природою та логіко -математичним розвитком «У пошуках скарбу»
- План літнього табору "Арт студія 2019 року " 1 неділя
- Позааудиторний захід з інформатики за темою: "Інтелектуальний поєдинок"
- Методична розробка конкурсу–гри за темою: «Веселий вернісаж».
Дуже гарний музичний матеріал для роботи з дошкільнятами. Яскраві та барвисті картинки , що так полюбляють малюки .
Прекрасна дидактична робота автора заслуговує уваги. Робота з картками налаштовує дітей на мислення, уважність, розвиває кмітливість і розумові здібності. Знання музичних інструментів – дуже потрібне й корисне для музичного й інтелектуального розвитку дітей.