Підібрати матеріали:

Методика створення грін вейсів і геокешингу на прикладі села Куропатники. Посібник

Автор: Бабій Наталія Миколаївна

Посада: вчитель географії

Місце роботи: Куропатницький ліцей

Оцініть публікацію:

Посібник присвячено аналізу туристичного потенціалу села Куропатники для прогнозування перспективних шляхів економічного розвитку села, покращення добробуту його жителів.

   Досліджено природні особливості регіону, створено інформаційну базу природних та історико-культурних об’єктів села Куропатники. Встановлено ключові історичні, географічні події, що вплинули на природно-ресурсний потенціал території.

    Проаналізовано та визначено основні напрями туризму для села. Встановлено, що інтерактивний і креативний відпочинок є привабливим способом проведення вільного часу у сільській місцевості.

    Створено грін вейс і геокешинг села Куропатники  використавши природно-ресурсний потенціал місцевості. Доведено, що зацікавлення сучасного покоління сільським туризмом варто будувати за принципом 3F-fun,friends,feedback (розваги, задоволення, друзі, зворотній зв’язок, враження).

  Ідея створення грін вейсу (зеленого шляху) і геокешингу у сільській місцевості спрямована до активізації нової генерації туристів. Завдяки природному, культурному багатству, відмінностям способу і стилю життя місцевого населення село Куропатники є привабливим для проведення різних заходів ігрового характеру, агрошопінгу, «тихого полювання» за дарами природи, паломництва по святих місцях і зеленого туризму  в цілому.

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ присвячено досвіду вчителя географії Н.М. Бабія, котрий аналізує туристичний потенціал села Куропатники в Тернопільській області. Він розглядає створення грін вейсів і геокешингу як способи покращення добробуту місцевої громади, активізації туризму та економічного розвитку села. Пропонуються конкретні способи і маршрути для залучення туристів з акцентом на використання природного та культурного потенціалу місцевості за принципами розваг, дружби та зворотного зв'язку. Призначений для учнів старших класів і вчителів географії.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно