Підібрати матеріали:

Методичний посібник для розв’язання задач з молекулярної біології для учнів 10 класу профільних класів

Автор: Овчинникова Ганна Іванівна

Посада: Вчитель біології, фізики

Місце роботи: Новобілокоровицький ліцей

Оцініть публікацію:

Важливою умовою підвищення ефективності навчально-виховного процесу є актуалізація пізнавальної розумової діяльності школярів. Перед кожним шкільним вчителем, у тому числі і біологом, постає сьогодні завдання не просто дати учням знання  з предмету, а й сформувати в них логічне мислення, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки з раніше вивченим матеріалом; навчити аналізувати, порівнювати, узагальнювати.
Біологічна.  задача один з найкращих засобів, який забезпечує творчий рівень засвоєння біологічних знань, сприяє вихованню в учнів творчої особистості, розвитку пам’яті, логічного мислення. Посібник розрахований на учнів 10 класу проіфльної школи.  В ньому є і теоретичний матеріал, розроблені алгоритми  для розв”язання задач. наведені приклади та дані задачі для самостійного опрацьовування.

Освітня роль біологічних задач виявляється в тому, що їх виконання сприяє глибокому засвоєнню основних біологічних понять, теорій, законів, служить простим, зручним та ефективним засобом перевірки і систематизації знань, умінь і навичок учнів, дає можливість у більш раціональній формі повторювати матеріал, конкретизувати, розширювати і поглиблювати знання, активізувати розумову діяльність учнів.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ - практикум для самостійної роботи учнів Новобілокоровицького ліцею з розв’язання задач з молекулярної біології. Автор - Г.І. Овчинников, вчитель біології вищої кваліфікації. Документ охоплює тему молекулярних основ спадковості, генетичної інформації в ДНК і РНК, процеси реплікації, транскрипції, трансляції та функції різних типів РНК. Визначаються основні властивості генетичного коду, структура і функції генів. Завдання спрямовані на розвиток навичок розрахунків та глибоке розуміння молекулярно-біологічних процесів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно