Підібрати матеріали:

Методична розробка інтегрованого уроку української мови та літератури

Автор: Кузьменко Олена Олександрівна

Посада: викладач української та зарубіжної літератур

Місце роботи: Головинське вище професійне училище нерудних технологій

Оцініть публікацію:

Методична розробка на тему: “Інтерв’ю у публіцистичному. Поетична творчість сучасної письменниці Житомирщини Євгенії Юрченко”.

Мета інтегрованого уроку – формувати вміння здобувачів освіти правильно конструювати та інтонувати питальні речення. Ознайомити учнів із творчістю поетеси рідного краю Юрченко Є.А., особливостями її творчого доробку та індивідуального стилю. Під час дистанційної зустрічі з мисткинею формувати вміння брати інтерв’ю.

Урок з випереджувальними завданнями у формі гри журналістів та запрошеної гості викликає інтерес та захоплення завдяки “живому” спілкуванню з письменницею

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ є методичним матеріалом для проведення інтегрованого уроку української мови та літератури, підготовлений викладачами Кузьменко Олена Олександрівна та Коваленко Тетяна Сергіївна. Урок зосереджено на вивченні публіцистичного стилю через інтерв'ю та поетичної творчості Євгенії Юрченко, сучасної письменниці Житомирщини. Метою уроку є навчити студентів правильно будувати та інтонувати питальні речення, ознайомити з творчістю Юрченко, розвивати творче мислення та комунікативні навички, формувати мовну культуру і вміння вести інтерв'ю. У ході уроку планується дистанційна зустріч з письменницею, робота з текстами її творів, а також різноманітні активності, зокрема складання сенканів і самооцінювання діяльності студентів.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно