Підібрати матеріали:

Легенди про походження назв рослин і тварин

Автор: Курган Олена Григорівна

Посада: Заст дир., уч. укр. м. та літ-ри, україн-ва

Місце роботи: Глухівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6

Оцініть публікацію:

У природі живе безліч рослин і тварин. Люди спостерігали за їх поведінкою, порівнювали їх зовнішній вигляд і дали їм влучні назви. Складали легенди про них. Матеріали презентації будуть корисними на уроках читання, ураїнознавства  в 3-5класах.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація присвячена легендам про походження назв деяких рослин і тварин. Вона розповідає історії, через які певні квіти та тварини отримали свої назви в українській культурі, символізуючи різні аспекти життя, такі як життя, вірність, весілля, здоров'я, весну, щастя, добробут та працелюбність. Серед розказаних історій - легенди про мак, який став символом життя після сутички з печенігами, барвінок - як символ весілля та здоров'я, безсмертник - який символізує довговічне життя, соловейко - як відображення весни і волі, лелека - символ вірності і бджолу, що символізує працелюбність. Презентація звертає увагу на глибоке символічне значення, яке рослини та тварини мають в українському фольклорі та культурі.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Гончаренко Валентина Василівна
Гончаренко Валентина Василівна каже:
13.03.2022 о 10:49

Дякую пані Олені за чудову презентацію. Даний матеріал можна використовувати і на уроках, і під час проведення виховних заходів. Гарна робота! laugh 

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно