Логопедичні заняття є основною формою корекційного навчання, на основі яких здійснюється розвиток всіх компонентів мови. Корекція звуковимови передбачає уточнення вимови голосних і приголосних звуків раннього онтогенезу та формування правильної артикуляції відсутніх звуків пізнього онтогенезу, їх автоматизацію та диференціацію в різних фонетичних умовах. Відбувається розвиток фонематичного слуху, фонематичних уявлень, простих форм фонематичного аналізу (виділення наголошеного голосного на початку слова, виділення звука в слові, виділення першого та останнього звука в слові. Становлення вимовної сторони мовлення тісно пов’язане з формуванням складової та ритмічної структури мовлення. Закріплюються навички правильного чіткого відтворення 3-4-х складних слів різної звуконаповнюваності. Але вправи проводяться на матеріалі тих звуків, які правильно вимовляються
Корекційна робота з дітьми із загальним недорозвитком мовлення.
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Автор статті чітко і зрозуміло розкриває завдання корекційно-розвиткової роботи при загальному недорозвиненні мовлення.Вся робота проводиться в три етапи, педагог розкриває зміст роботи кожного етапу, характеризує типи занять, які проводяться з дітьми дошкільного віку з порушенням мовлення. Рекомендації автора знадобляться при плануванні роботи з дітьми з ЗНМ.
Автор статті чітко і зрозуміло розкриває завдання корекціно-розвиткової роботи при загальному недорозвиненні мовлення.Вся робота проводиться в три етапи, педагог розкриває зміст роботи кожного етапу, характеризує типи занять, які проводяться з дітьми дошкільного віку з порушенням мовлення. Рекомендації автора знадобляться при плануванні роботи з дітьми з ЗНМ.