Підібрати матеріали:

Контрольна робота з української мови для учнів 11 класу за темою "Морфологічна норма"

Автор: Котляр Світлана Миколаївна

Посада: учитель української мови та літератури

Місце роботи: Маріупольський НВК

Оцініть публікацію:

Контрольна робота з української мови для учнів 11 класу за темою “Морфологічна норма” (Службові частини мови) допоможе вчителю якісно перевірити знання учнів. Контрольна робота складається з 2-х варіантів рівнозначної складності.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ представляє собою контрольну роботу з української мови, зосереджену на морфологічній нормі службових частин мови. Включає варіації завдань на правильне написання слів разом чи окремо, ідентифікацію службових частин мови в реченнях (сполучники, прийменники, частки), а також розпізнавання прикметників, займенників, іменників, дієприслівників та інших частин мови у контексті. Завдання розроблено для перевірки знання морфології української мови, її синтаксичних та морфологічних правил.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Левковець Ольга Сергіївна
Левковець Ольга Сергіївна каже:
07.04.2020 о 15:32

Коли час доходить до тематичного оцінювання, на допомогу приходить саме тестування 🙂 Цей вид роботи заощаджує час учителя, та й учням подобається, плюс ЗНО складати в тестовій формі, тому це дисциплінує дітей, готує до вступного іспиту. Вдячна за проведену роботу!

Левковець Ольга Сергіївна
Левковець Ольга Сергіївна каже:
07.04.2020 о 15:27

Вдячна за тест. Цей вид роботи заощаджує час учителя. та й учням подобається, плюс ЗНО складати в тестовій формі, тому це дисциплінує дітей, готує до вступного іспиту.

Філоненко Вікторія В'ячеславівна
Філоненко Вікторія В'ячеславівна каже:
01.04.2020 о 18:02

Дуже гарний тест! Зважаючи на те, що кожне питання сформоване на рівні ЗНО. Таким чином діти матимуть змогу не лише закріпити вивчений матеріал, а ще й підготуватися до екзамену.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно