Підібрати матеріали:

Контрольна робота "Із літератури другої половини XX століття. Життя і творчість Бертольда Брехта і Альбера Камю"

Автор: Жила Анна Сергіївна

Посада: учитель

Місце роботи: Хотімлянський ліцей

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Познайомитись з біографією А.Камю, зосновними

Положеннями філософії екзистенціалізму; розкрити

екзистенціалістський зміст роману; розвивативміння

аргументовановисловлюватися;виховувати почуття

гідності, відповідальності засвоє життя.

  • Методична мета подання обраного уроку «Життєвий і творчий шлях французського письменника Альбера Камю. Філософські й естетичні погляди. А. Камю й екзистенціалізм. Провідні мотиви творчості» – визначити перспективні шляхи, спрямовані на упровадження інноваційних методів навчання на заняттях з зарубіжної літератури для учнів професійного ліцею, враховуючи основні стандарти освіти.
  • Вивчення курсу зарубіжної літератури передбачає формування широкої читацької компетенції молодих поколінь, яка базується на знаннях і уміннях пізнавального і творчого типу, соціальних навичках, світоглядних переконаннях тощо, розвиток їхніх духовно-ціннісних орієнтацій та естетичних потреб, виховання особистості, здатної цінувати явища класичної й сучасної культури. Це дозволяє сприяти формуванню в учнів уявлень про єдність світового літературного, культурного й цивілізаційного процесу.
  • Даний урок змістовний за подачею інформаці, використано цитатний матеріал як літературний супровід уроку, біографічні відомості з життя письменника, впроваджено візуалізацію обраного для подання учням змістового матеріалу.
Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Погребняк Наталія Володимирівна
Погребняк Наталія Володимирівна каже:
25.03.2021 о 20:50

Дякую, шановна Анно Сергіїіно, за матеріал до контрольної роботи на уроці зарубіжної літератури в 11 класі. Використаю його за основу. Упевнена, що до даних тестів Ви маєте ще й трохи складніші завдання (на знання теорії літератури, завдання на відповідності тощо). Думаю, що й творче завдання (написання міні-твору-роздуму або есе), що рекомендовано МОН і вказано у критеріях оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти із зарубіжної літератури, обов'язково учні отримають.  

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно