Підібрати матеріали:

Конспект уроку з зарубіжної літератури у 8 класі на тему: Річард Бах «Чайка Джонатан Лівінгстон». Художній конфлікт і можливість його подолання. (до уроку зарубіжної літератури у 8 класі)

Автор: Некіга Лариса Миронівна

Посада: вчитель зарубіжної літератури

Місце роботи: ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №75

Оцініть публікацію:

Урок, що пропонується, спрямований на розвиток критичного мислення учнів, із використанням  методу Е. де Боно «Шість капелюхів», що реалізується через використання таких прийомів:  «мозковий штурм», відтворення сюжетного ланцюжку,  робота з епіграфом, метод незакінченого речення,«Денотатний граф», робота в малих групах, евристична бесіда, словникова робота, перегляд та обговорення відеоролику, написання листа Джонатану Лівінгстону (розказати, що в тобі є від чайки). Конспект уроку розрахований на вчителів зарубіжної літератури шкіл різних типів.

 

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує план уроку на тему "Чайка Джонатан Лівінгстон" Річарда Баха. Урок спрямований на завершення аналізу повісті, вивчення художнього конфлікту та його подолання. Включає обговорення теми життя, любові, дружби, самопізнання. Методом "шести капелюхів" учні аналізують різні аспекти повісті. Основна мета - формування аналітичних навичок, розвиток монологічного мовлення та сприяння самовдосконаленню. Урок містить елементи візуалізації, роботу в групах і обговорення позитивних функцій конфлікту.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
16.01.2024 о 12:19

Вітаю. Хороша робота. "Капелюхи" допомогли учням   висловлювати власне оціночне ставлення до героїв і враження від прочитаного твору; розвивати навички монологічного мовлення, формувати вміння працювати в групі, виховувати прагнення до високої мети, самовдосконалення, самопізнання

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно