Підібрати матеріали:

Конспект уроку з української мови. "Ознайомлення з терміном «Числівник». Розпізнавання числівників у тексті. Записування відповідей на подані запитання."

Автор: Чубукіна Анна Олегівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Комунальний заклад "Середня загальньоосвітня школа №29" Кам`янської міської ради

Оцініть публікацію:

Мета: ознайомити учнів з терміном «числівник», учити розпізнавати числівники у тексті та записувати відповіді на подані запитання; розвивати логічне мислення та зв’язне мовлення учнів; формувати комунікативну та математичну компетентності, компетентність  спілкування рідною мовою; виховувати прагнення до активного відпочинку.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Олена каже:
12.04.2021 о 22:25

Подача нового матеріалу враховує усі можливості засвоєння учнями нових знань. Учителька використала різноманітні види та форми роботи над темою. Вдало підібраний і використаний мовний матеріал.

Біляк Оксана Богданівна
Біляк Оксана Богданівна каже:
28.03.2021 о 20:18

Конспект має чітко сформульовану мету, а саме ознайомити учнів з терміном «числівник», учити розпізнавати числівники у тексті та записувати відповіді на подані запитання; розвивати логічне мислення та зв’язне мовлення учнів; формувати комунікативну та математичну компетентності, компетентність  спілкування рідною мовою; виховувати прагнення до активного відпочинку. 

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно