Підібрати матеріали:

Конспект уроку з української мови у 8 класі на тему «Подорож Чорним морем на трьох кораблях до країни Речення з однорідними членами»

Автор: Терзі Тетяна Анатоліївна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1-ліцей

Оцініть публікацію:

Узагальнити й систематизувати знання учнів з теми «Речення з однорідними членами», удосконалити вміння й навички розрізняти однорідні і неоднорідні означення,  знаходити й будувати речення з однорідними членами, використовувати їх в усному та писемному мовленні, правильно інтонувати речення при узагальнювальних словах; розвивати наполегливість, кмітливість, увагу, творчу уяву, логічне та образне мислення як важливі елементи розумової діяльності людини; виховувати в них любов до рідного слова, Батьківщини.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
22.11.2020 о 12:40

 В цілому урок відповідає темі, меті, типу, формі. Вчителькою проведена велика підготовча робота. Узагальнення знань, умінь і навичок учнів, набутих при вивченні однорідних членів речення, проходило логічно та послідовно, але мало уваги приділено синтаксису. На уроці здійснювалися міжпредметні звязки: з історією України, всесвітньою історією, географією, літературою, музикою. Учням запропоновані завдання із креативними назвами: "Пунктуаційний серфінг", "SOS", "Кмітливий рибалка", "Морська розминка" тощо. Протягом уроку проходила робота над лексичним словником дітей. На жаль, презентація відсутня, а на неї є посилання в конспекті. Прошу з розумінням поставитися до зауважень: 1) не визначена тематика приказок та прислів'їв і немає прикладів; 2) бажають не 8, а 7 футів під кілем; 3) речення для завдання "SOS" без однорідних членів речення; 4) слухати пісню і записувати речення з однорідними членами — ??? 5) впевнена, що за один урок важко виконати всі завдання. Але  молодий педагог — молодець! Успіхів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю