Підібрати матеріали:

Конспект уроку з української мови "Вживання дієслів у прямому та переносному значенні. Утворення словосполучень дієслів з іменниками"

Автор: Соловйова Ірина Василівна

Посада: вчитель

Місце роботи: Катеринківський НВК

Оцініть публікацію:

Цікавий, яскравий, багатий на різноманітні завдання конспект уроку для учнів 4 класу. Дана розробка має таку мету:

поглиблювати знання учнів про вживання дієслів у прямому і переносному значенні; вчити учнів пояснювати орфограми у написанні слів, використовувати дієслова в навчальних вправах, добирати з-поміж поданих дієслів те, що найбільш відповідає мовленнєвій ситуації; розвивати мовлення та мислення учнів, пізнавальну самостійність, збагачувати їх словниковий запас;виховувати бажання працювати самостійно, вдумливо, наполегливо, виховувати культуру мовлення.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Даний документ описує план уроку, на якому учнів навчають розрізняти дієслова використані в прямому та переносному значеннях, а також формувати словосполучення із дієсловами та іменниками. Урок спрямований на розвиток мовлення, мислення, пізнавальної активності учнів і збагачення їхнього словникового запасу. Використовуються різноманітні методи активізації знань, такі як перевірка домашнього завдання, каліграфічні вправи, робота з картками, а також фізкультхвилинка. Урок завершується підведенням підсумків і оцінюванням.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Саніна Ірина Олександрівна
Саніна Ірина Олександрівна каже:
11.04.2020 о 17:42

Шановна Ірино Василівно! Ваші роботи дуже цікаві та різноманітні. Вони насичені різноманітними інтерактивними видами і методами роботи. Дкую вам!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно