Підібрати матеріали:

Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему "Пантелеймон Куліш – письменник, перший український професійний критик, автор підручників для школи, першого українського правопису «кулішівка»

Автор: Канарян Світлана Валентинівна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: КЗ "НВО-ЗШ І-ІІІ ст. № 31 з гімназійними класами, ЦДЮТ "Сузір'я"

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Мета уроку: ознайомити учнів із основними віхами життєвого та творчого шляху письменника, пояснити вплив на П. Куліша ідей європейського просвітництва, розкрити просвітницько-романтичний світогляд письменника, ентузіазм у громадській роботі на шляху духовного відродження й культурного збагачення нації; розвивати вміння працювати з додатковою інформацією, аналізувати й осмислювати її;  пам’ять, логічне мислення, вміння робити ґрунтовні висновки, формувати кругозір, світогляд школярів; соціальну, комунікативну, творчу компетентності; виховувати патріотизм, наполегливість і працьовитість для досягнення поставленої мети.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Литвин Людмила Вікторівна
Литвин Людмила Вікторівна каже:
09.12.2021 о 22:21

Чудова розробка уроку. Урок зорієнтований на реалізацію компетентісно – орієнтованого  підходу в навчанні, що забезпечує  розвиток предметних компетентностей у здобувачів освіти: визначати  основні віхи життєвого та творчого шляху письменника, проводити аналогію з сучасним життям, аргументовано і грамотно висловлювати власну думку про вплив на П. Куліша ідей європейського просвітництва. Учитель використовує портрет письменника, дидактичний матеріал,  уривки відеофільмів. Для повноти розкриття матеріалу було обрано дослідницький метод навчання із застосуванням роботи з підручником, складання таблиці, виконання різноманітних дидактичних вправ. А також  використано прийоми " Найрозумніший", " Мозаїка особистості", "Асоціативний кущ", " Влучна відповідь". Ефективний підбір методів та форм роботи сприяє встановленню доброзичливої та психологічно комфортної атмосфери на уроці.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно