Підібрати матеріали:

конспект уроку з математики 3 клас

Автор: Дяченко Сергій Олександрович

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Новофедорівська ЗОШ

Оцініть публікацію:

Конспект уроку спрямований на те, щоб ознайомити учнів з усним відніманням круглих трицифрових чисел від розрядних трицифрових чисел; формувати і розвивати предметні математичні компетентності (обчислювальну, інформаційно-графічну, логічну, геометричну) та уміння вчитися; удосконалювати вміння розв΄язувати задачі, що містять суму трьох доданків; закріпити вміння знаходити периметр трикутника. Ознайомити учнів з історичним минулим України; розвивати логічне мислення, уяву, творчі здібності; виховувати любов і почуття гордості за Батьківщину.

Урок «відкриття нових знань» з елементами подорожі, який в цікавій та доступній формі дає змогу зрозуміти та добре запам’ятати матеріал. На уроці присутні різні види робіт та методів з використанням ІКТ. Під час уроку діти поглиблюють свої знання про історичне минуле України, про часи козацтва та про математику як науку за тих часів.  Урок спонукає дітей мислити і чітко висловлювати свої думки. Дає змогу працювати як самостійно , так і в групах, що вчить учнів прислухатися до думок інших учасників та вибирати правильні рішення. Робота в групі згуртовує дітей, кожен з них вчиться правильно спілкуватися в колективі, а це допомагає їм в подальшому житті.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
29.09.2019 о 12:08

Природничі предмети втрачають зацікавленість серед учнів як і сам навчальний процес в цілому. В даній ситуації результативно буде використати нестандартні форми та методи роботи. Даний матеріал слугує прикладом того як можна реалізувати на практиці дане питання. Дякую авторові за пророблену роботу.

Пилипенко Вікторія Юріївна
Пилипенко Вікторія Юріївна каже:
31.03.2019 о 11:16

Гарний урок, який включає в себе багато історичного матеріалу, різні види діяльності учнів. В ході уроку вчитель приділяє увагу математичній компетентності (обчислювальна, інформаційно-графічна, логічна, геометрична)..Дякую Вам за урок

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю