Підібрати матеріали:

 Конспект уроку з історії України для 8 класу на тему: "Правобережна Україна. Землі Західної України у 20-90-х роках ХVІІІ ст".

Автор: Смирнова Лідія Миколаївна

Посада: вчитель історії

Місце роботи: загальноосвітня школа І – ІІІ ступені № 9 Пок

Оцініть публікацію:

     Конспект уроку з історії України для 8 класу на тему: “Правобережна Україна. Землі Західної України у 20-90-х роках ХVІІІ ст“. Даний урок спрямований на реалізацію засад компетентнісно орієнтованого навчання історії та розвиток критичного мислення підлітків. Перевага надається груповій формі роботи. На уроці передбачено розвиток вміння зіставляти інформацію з різних джерел: історичних, матеріалів публіцистики, літературних  та критично аналізувати розбіжності в позиціях авторів.  Міжпредметні зв’язки з українською літературою сприяють ефективному засвоєнні  історичної інформації. Колосальний вплив на формування національної свідомості та патріотизму підлітків мають широке використання на уроці історичних поем  Т.Г.Шевченко, зокрема «Гайдамаки», «Холодний Яр». Актуальним  є робота з візуальними джерелами, у змісті уроку  використовуються   твори   українських художників. З метою формування вмінь установлювати причино – наслідкові зв’язки  застосовується  прийом «Риб’ячий скелет».

      Одним з наскрізних завдань уроку є розвиток мисленнєвих операцій, зокрема, аналізувати, порівнювати, узагальнювати навчальний матеріал, робити висновки. Задля формування  ціннісних та світоглядних орієнтацій учнів  застосовується вправа «Лінія цінностей», яка передбачає  обмін думками, обговорення і відстоювання своїх думок в інтерактивному спілкуванні з однокласниками, висловлювати судження та аргументувати власну позицію.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно