Підібрати матеріали:

Конспект із презентацією уроку- діалогу культур , зарубіжна література, 6 клас, на тему "Роберт Бернс. Ідея любові до батьківщини у вірші «Моє серце в верховині…»

Автор: Лиходід Валентина Петрівна

Посада: вчитель зарубіжної літератури

Місце роботи: Балакліївський НВК Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області

Оцініть публікацію:

  Урок – діалог культур із елементами компаративного аналізу, 6 клас. На уроці учні  вивчають факти життя і творчості Р.Бернса; ознайомлюються  із особливостями культури  Шотландії; розвивають навички аналізу  вірша, вчаться характеризувати ліричного героя, формують вміння порівнювати культурні явища, оригінал та переклад; прищеплюється  любов до своєї батьківщини та повага до культури  інших народів.  Використовуються ігрові, дослідницько-пошукові, еврістичні методи, відео, таблиця з колами Вена.

Презентація додається.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує методичну розробку для уроку-діалогу культур з елементами компаративного аналізу для 6 класу, присвяченого темі ідея любові до батьківщини у вірші Роберта Бернса "Моє серце в верховині…". Мета уроку: вивчити життя і творчість Р.Бернса, ознайомитися з культурою Шотландії, розвивати навички аналізу вірша, вчити характеризувати ліричного героя і порівнювати культурні явища та оригінал і переклад, формувати вміння порівняння. Включено роботу з текстом, відео, піснею, елементи рольової гри та евристичну дискусію.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація присвячена вивченню життя і творчості Роберта Бернса, видатного шотландського поета. Вона покликана ознайомити слухачів з культурою Шотландії, розвинути навички аналізу поезії, знайомить з віршем "Моє серце в верховині", вчить порівнювати культурні явища та переклади. Окрім цього, презентація має на меті виховання любові до батьківщини та поваги до інших культур через аналіз та інтерактивну гру "Переклад". Вона зосереджується на образі верховини, використаних художніх засобах і ідеях, які автор вкладає у свою поезію.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Блінова Олена Володимирівна
Блінова Олена Володимирівна каже:
31.03.2024 о 17:34

Вітаю! Дякую за змістовний матеріал! Діти із задоволенням працювали на уроці. Продумані різні види роботи: робота з текстом, відео, піснею, елементи рольової гри та евристична дискусію.

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
16.01.2024 о 12:09

Цікава та змістовна робота, яка ознайомить учнів з життєвим та творчим шляхомі Роберта Бернса, історією створення та композиційно-сюжетними особливостями твору.  

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно