Підібрати матеріали:

Конспект уроку "Кохання у повісті Шолом-Алейхема "Пісня пісень"

Автор: Жила-Хохлова Анна Сергіївна

Посада: учитель

Місце роботи: ХЛ №161

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Розширити уявлення учнів про світле й прекрасне людське почуття – кохання, довести, що воно здатне змінюватися та розвиватися в часі, формувати морально-етичні цінності, шанобливе ставлення до Біблійних істин, потяг до прекрасного; розвивати навички роботи з текстом, уміння виділяти головне й суттєве; виховувати почуття ніжності, вірності, чемності, взаєморозуміння.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує план уроку для 7 класу на тему кохання в повісті Шолом-Алейхема "Пісня пісень". Метою уроку є розширення уявлень учнів про почуття кохання, його важливість в розвитку людських відносин, а також формування морально-етичних цінностей. Урок комбінованого типу передбачає роботу з текстом, обговорення, психологічні вправи та творчі завдання. План включає перевірку домашнього завдання, актуалізацію знань, сприйняття нового матеріалу, закріплення вивченого та домашнє завдання.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Блінова Олена Володимирівна
Блінова Олена Володимирівна каже:
02.04.2024 о 23:58

Дякую за гарну роботу! Діти із задоволенням виконували завдання, які базувалися на ігрових елементах Особливо сподобалися "Тематичне лото" та "Подаруй сердечко та посмішку"

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
29.09.2023 о 20:16

Вітаю! Чудова робота. Щиро дякую. Діти з радістю виконували вправу «Подаруй сердечко та посмішку,  а гра «Тематичне лото» викликало незабутні емоції.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно