Підібрати матеріали:

Конспект нетрадиційного уроку з алгебри (8 клас) "Раціональні рівняння як математичні моделі реальних ситуацій".

Автор: Ковальчук Оксана Олександрівна

Посада: вчитель математики

Місце роботи: Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20

      Урок “Раціональні рівняння як математичні моделі реальних ситуацій” доцільно провести під час вивчення теми: Розв’язування рівнянь, що зводяться до квадратних, та задач, що зводяться до складання квадратних рівнянь.

      Головною особливістю даного уроку є підбір авторських задач патріотичного змісту, що сприяє формуванню у підлітків громадянської компетентності, зокрема виховувати такі якості як: патріотизм, гідність, громадянську активність. Адже, сьогодні, як ніколи, слова «патріот», «герой», «справедливість», «незалежність» набули особливого значення, якими перейнялися усі небайдужі українці. Актуальним є погляд в минуле. На початку уроку учні ознайомлюються з біографією Михайла Пилиповича Кравчука, патріота України, видатного українського математика, вченого зі світовою славою. Сприймання інформації відбувається з використанням технології сторітелінг.

      Під час актуалізації опорних знань застосовується прийом технології критичного мислення « Кубик Блума», розроблений американським вченим і психологом Бенджамином Блумом. Також на уроці використовується прийом маркування тексту «Інсерт». Підсумок уроку проводиться за допомогою три О : обговорення, обмін, оцінювання. Вище сказане, безумовно, дає змогу провести сучасний, цікавий та змістовний урок.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю