Підібрати матеріали:

Конспект інтегрованого заняття з ознайомлення з навколишнім середовищем та з ручної праці для середньої групи «Вчимося сортувати сміття»

Автор: Глущенко Наталія Анатоліївна

Посада: вихователь

Місце роботи: Центр розвитку дитини

Оцініть публікацію:

Мета: на основі початкових уявлень та дій формувати у дітей модель поведінки в контексті сталого розвитку.  Розширювати знання дітей про властивості паперу, тканини, скла, пластику, вчити сортувати сміття, мотивувати до виготовлення іграшок з покидькового матеріалу. Розвивати  творчу уяву, навички ручної праці, вміння працювати разом у команді. Виховувати почуття відповідальності, взаємодопомоги.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує сценарій інтегрованого заняття для дітей середньої групи на тему сортування сміття. Метою заняття є розширення знань дітей про властивості різних матеріалів та важливість сортування сміття. Заняття має мотивувати дітей до виготовлення іграшок із вторсировини, розвивати творчу уяву, навички ручної праці, вчить працювати в команді. Під час заняття діти займатимуться сортуванням сміття, вивченням його складу, проведенням дослідів, а також виготовленням іграшок зі знайдених матеріалів. В кінці заплановано аукціон виготовлених іграшок, спрямований на підтримку воїнів-захисників.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно