Підібрати матеріали:

Конкурс-гра "Я люблю Україну"

Автор: Плитчук Ганна Степанівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Шепітська гімназія

Оцініть публікацію:

В цьому конкурсі  , я хотіла розширити та поглибити знання учнів про свою країну , розвивати в дітей прагнення бути свідомими громадянами України , виховувати любов до рідного краю , його традицій і обрядів , формувати високі громадянські якості : патріотизм , людяність , доброту , милосердя та працьовитість. 

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Плосконос Ірина Ігорівна
Плосконос Ірина Ігорівна каже:
22.04.2021 о 21:04

Зараз дуже актуальна тема. Дітям дуже сподобаються такі ігри та конкурси. Все чітко по командах. Ігри надзвичайно цікаві в яких треба подумати Діти таке люблять

Лісненко Тетяна Станіславівна
Лісненко Тетяна Станіславівна каже:
03.04.2021 о 17:34

Дуже цікавий конкурс-гра. Патріотична, так як навіть команди мають  назви – синьо-жовтий колір.  Тут підняте і питання мови, і  кожен висловлює думку про Батьківщину, про природу. Цікаво, що поєднано цей конкурс із усною народною творчістю, спогади дітей поворушили пам1ять про казки, які їм розповідали в дитинстві. Загадки діти люблять у різному віці, також вплелися і питання географії – це дуже добре. Велика вдячність автору конкурсу-гри. 

Лісненко Тетяна Станіславівна
Лісненко Тетяна Станіславівна каже:
03.04.2021 о 17:33

Дуже цікавий конкурс-гра. Патріотична, так як навіть команди мають  назви – синьо-жовтий колір.  Тут підняте і питання мови, і  кожен висловлює думку про Батьківщину, про природу. Цікаво, що поєднано цей конкурс із усною народною творчістю, спогади дітей поворушили пам1ять про казки, які їм розповідали в дитинстві. Загадки діти люблять у різному віці, також вплелися і питання географії – це дуже добре. Дякую автору конкурсу-гри.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно