Підібрати матеріали:

Колочава-моє рідне село. Казкове селище на Закарпатті.

Автор: Банга Людмила Юріївна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Колочавська гімназія

Оцініть публікацію:

Колочава — найбільше село Закарпатської Верховини.

Село розташоване в східному кінці Верховинської долини в басейні лівих приток гірської Тереблі, що стікають з Карпатських Горган (Барвінок, Дарвайка, Стримба) і близько підходять до кордону Івано-Франківської області на північному сході. Південно-східна частина села суміжна з Тячівським, а південно-західна — з Хустським районами. Особливостю поверхні села є круті асиметричні схили і гострі гребені гір, а долини річок і струмків дуже вузькі і глибокі. Більша частина поверхні села вкрита змішаним лісом та різноманітними кущами. Найбільша річка села — Колочавка.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує Колочаву — найбільше село Закарпатської Верховини, що відоме своїми мальовничими ландшафтами, багатою історією та культурою. Розташоване у Верховинській долині, село відоме своїми крутими схилами, густими лісами та річкою Колочавка. За останні роки тут відкрито десяток музеїв, а також є численні пам'ятники та меморіальні об'єкти. Населення становить 7455 осіб, а територія села є частиною Національного природного парку "Синевир". Село славиться своєю школою вівчарства, унікальним птахопарком та місцевими фестивалями, як-от Фестиваль ріплянки.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Оскільки надано пустий запит, я не можу достовірно реагувати на ваше питання. Будь ласка, надайте більше контексту або конкретних деталей про презентацію, щоб я міг надати вам відповідну інформацію.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно