Підібрати матеріали:

Іван Нечуй-Левицький. Майстерність змалювання колоритних людських характерів у повісті «Кайдашева сім’я»

Автор: Котелевич Оксана Василівна

Посада: учителька української мови та літератури

Місце роботи: Скадовський ліцей

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Українська література завжди вражала своєю глибиною, багатством почуттів і внутрішнього світу персонажів. Вивчення цієї дисципліни у школі відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку культурної ідентичності та літературної грамотності молодого покоління. Проте у сучасному світі, де технології швидко змінюють наше сприйняття та спілкування, викладання української літератури потребує нових, інноваційних підходів

Проєкт «КрутеЗНО» – спільна ініціатива застосунку книжкового подкастингу LitCom і Київської Малої академії наук, що орієнтований на популяризацію читання, якісну підготовку до уроків літератури та контрольного оцінювання знань. Зокрема для того, щоб навчання української літератури стало не лише обов’язковою програмою, але й захопливою подорожжю до світу слова, почуттів та ідей. Завдяки цій «крутезній» ініціативі розпочато мініпроєкт «Освітньо-методичний кейс розробок занять з української літератури для 10 класу згідно з чинною програмою МОН України з використанням медіаформатів у застосунку Litcom «Навчаємося чути (слухати) та відчувати українську літературу», з метою надання освітянам нових інструментів для підвищення ефективності навчання та стимулювання інтересу здобувачів/ здобувачок освіти до української літератури.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
16.10.2023 о 19:28

Вітаю. Чудова робота. Я і сама знайома з цим застосунком. Записувала про життєвий та творчий шлях Ірини Вільде. Учні із задоволенням виконували всі завдання. Урок пройшов на "ура".

    Оксана каже:
    16.10.2023 о 20:44

    Вітаю, пані Вікторіє. Щиро вдячна за коментар. Хочу наголосити, що це не єдина методична розробка уроків з використанням застосунку Litcom. Проєкт тільки розпочато. Буду вдячна від всього серця, якщо Ви та колеги будете використовувати ці матеріали на своїх заняттях. Адже сучасна молодь потребує нестандартних підходів в освітньому процесі. 

    P.s.Бажаю, щоб подкаст про Ірину Вільде "приніс" Вам перемогу)

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно