Підібрати матеріали:

Інтегрований урок з української мови та математики. Сума й різниця кубів. Активні та пасивні дієприкметники

Автор: Хоменко Тетяна Миколаївна

Посада: учитель української мови й літератури

Місце роботи: Лубенська спеціалізована школа I-III ступенів №6

Оцініть публікацію:

Мета уроку: домогтися розуміння й засвоєння формул суми та різниці кубів; сформувати вміння застосовувати ці формули до перетворення виразів; узагальнити та систематизувати знання й навички учнів, отримані під час вивчення теми «Дієприкметник як особлива форма дієслова», перевірити вміння  розпізнавати активні й пасивні дієприкметники, визначати їх граматичні ознаки, будувати власні висловлювання; розвивати орфографічну грамотність.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує план уроку, де метою є засвоєння формул суми та різниці кубів і розрізнення активних та пасивних дієприкметників. Урок включає математичні завдання, вебквест, орфографічні вправи та роботу з дієприкметниками. У ході уроку передбачена командна робота, фізкультхвилинка та рефлексія. У процесі навчання використовуються дидактичні матеріали, презентації та кубик Блума, а також обладнання для рефлексії у вигляді смайликів-іграшок та ялинки.

Вікно перегляду презентації
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Пилипенко Вікторія Юріївна
Пилипенко Вікторія Юріївна каже:
05.02.2023 о 17:02

Математика та українська мова гарно поєднані в уроці "Сума й різниця кубів. Активні та пасивні дієприкметники". До конспекту додається прекрасна презентація, в якій містяться різні форми роботи на уроці та різні цікави вправи з української мови. Дякую Вам, Тетяна Миколаївна. Успіхів

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно