Мета уроку: домогтися розуміння й засвоєння формул суми та різниці кубів; сформувати вміння застосовувати ці формули до перетворення виразів; узагальнити та систематизувати знання й навички учнів, отримані під час вивчення теми «Дієприкметник як особлива форма дієслова», перевірити вміння розпізнавати активні й пасивні дієприкметники, визначати їх граматичні ознаки, будувати власні висловлювання; розвивати орфографічну грамотність.
Інтегрований урок з української мови та математики. Сума й різниця кубів. Активні та пасивні дієприкметники
Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Популярні публікації
- Конспект уроку з теми "«Джейн Ейр» Шарлотта Бронте. Історія створення роману. Життя сироти Джейн Ейр на тлі суспільства. Достовірність зображення середовища, реалістичні деталі."
- "Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення"
- Конспект уроку з української мови для 7 класу на тему: « Твір розповідного характеру про виконання автором улюбленої справи в художньому стилі»
- Урок "Тема кохання (Шимека і Бузі) в повісті Шолом-Алейхема "Пісня пісень"
- "Фізична культура 1 клас НУШ"
Математика та українська мова гарно поєднані в уроці "Сума й різниця кубів. Активні та пасивні дієприкметники". До конспекту додається прекрасна презентація, в якій містяться різні форми роботи на уроці та різні цікави вправи з української мови. Дякую Вам, Тетяна Миколаївна. Успіхів