Тема: Що потрібно для навчання.
Мета: продовжувати розвиток загально навчальних умінь ( організовувати робоче місце, орієнтуватись у доцільності й способах використання навчального обладнання ), активне і свідоме нагромадження поведінкових стереотипів, зміцнювати інтерес до процесу навчання.
Презентувати лексичний матеріал за темою « Шкільні предмети», розвивати увагу та навички спонтанної відповіді на запитання та швидку реакцію,виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Очікувані результати: учні мають уявлення про свої обов’язки як школярі, володіють навичками користування, підручником, іншими навчальними матеріалами, співвідносять функцію предмета і способи його використання на уроках ,виявлять інтерес до вивчення англійської мови, охоче беруть участь у спільній діяльності
Найбільш цілісно можна розкрити любу тему з англійської мови , якщо це буде інтегрований урок. Велика подяка автору.
Чудово, просто чудово! Мені завжди подобаються розробки інтегрованих уроків, вони завжди цікаві для дітей. Тому -5 зірочок