Підібрати матеріали:

інтегрований урок(природознавство,читання та розвиток мовлення,математика) З використанням інноваційних методів та дослідницької роботи

Автор: Коваленко Ірина Миколаївна

Посада: учитель початкових класів

Місце роботи: КНЗ

Оцініть публікацію:

Природознавство.

Сформувати поняття про гідросферу як складну оболонку,що складається із взаємопов язаних вод світового океану,суші та атмосферної води: про світовий кругообіг води як закономірне явищ,  що з’єднає всі оболонки Землі,уточнити знання дітей про значення води в природі та житті людини; про стан і властивості води; розвивати логічне мислення,вчити міркувати на запропоновану тему;виховувати любов до природи,бережне ставлення до води.

Читання та розвиток мовлення.

Формувати вміння підбирати потрібну літературу до теми,вчити фантазувати; збагачувати мову учнів новими словами, фразеологізмами; виховувати довільну увагу, культуру слухання і мовлення;виховувати інтерес до слова,уміння точно передавати думку.

Математика.

Формувати уміння розв’язувати прості та складні задачі,пов’язані за змістом тематики даного матеріалу, формувати обчислювальні навички,сприяти розвитку логічного мислення,розвивати математичне мовлення.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
26.09.2019 о 19:26

Урок на якому вчитель застосовує цікаві нестандартні форми та методи роботи більш ефектні та безумовно ефективні. Я думаю даний урок не лише сподобається учням, він дозволить вчителеві досягти поставленої перед уроком мети, а діти засвоють викладені на уроці знання. Дякую.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно