Тема. Закріплення таблиць множення і ділення чисел 2 і 3.
Мета:
*Формування предметних компетентностей: закріпити знання учнів табличного множення і ділення на 2 і 3; удосконалювати обчислювальні навички виконання арифметичних дій різного ступеня, уміння розв’язувати задачі; розширити і поглибити знання учнів у вивченні таблиці; сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, активізувати розумову діяльність другокласників на уроці математики шляхом цікавих задач, нестандартних завдань; розвивати пам ять, обчислювальні навички, уміння доказово міркувати і пояснювати свої дії; виховувати інтерес до вивчення математики, впевненість у своїх силах, колективізм, вміння прийти на допомогу, охайність і наполегливість у навчанні.
*Формування ключових компетентностей.
– уміння вчитися: виконувати розумові операції та практичні дії; формувати здатність само організовуватися до навчальної діяльності; навчати визначати мету діяльності;
– соціальної: формувати здатність особистості продуктивно співпрацювати з партнерами у парі;
– інформаційної: удосконалювати вміння будувати й опрацьовувати інформацію з підручника;
– здоров’язбережувальної: формувати здатність учнів дбайливо ставитися до власного здоров я та здоров я інших людей;
– загальнокультурної: сприяти розумінню, що математика є невід мною частиною загальнолюдської культури.
Доброго вечора! Дякую за цікавий урок. За презентацію сплатила , а скачати не можу. Що для цього потрібно зробити?
Доброго дня!
Презентація завантажується на ваш пристрій одразу після оплати. Автоматично.
Вона десь має бути.
Дуже гарно підібрані завдання для закріплення таблиці множення та ділення на 2 та 3, для розвивання навичок виконання арифметичних дій, уміння розв’язувати задачі. Дякую за розроблений урок та презентацію до уроку. Бажаю Вам успіхів.
Всі ми прекрасно розуміємо, що систематичне викладення навчального матеріалу за допомогою стандартних, класичних форм та методів (особливо в сучасних реаліях педагогічного життя) призводить до зниження активізації пізнавальної діяльності учнів. Тому час від часу слід вносити на уроці новизну.Даний матеріал є цьому прикладом.