Підібрати матеріали:

Інтегроване заняття «Папір – наше багатство»

Автор: Бісик Леся Миколаївна

Посада: Вихователь

Місце роботи: Народицький ДНЗ

Оцініть публікацію:

Метою даного заняття було, розповісти дітям звідки береться папір, з чого він виготовляється; ознайомити з технологією виготовлення паперу і чому треба економно використовувати папір, як це пов’язано зі збереженням лісів.Діти ,мали можливість на власному досвіді, пройти етапи переробки старого паперу на новий,виготовити смайлики власноруч.Дорослі з раннього дитинства, повинні пояснювати дітям,що природнє довкілля відіграє важливу роль у житті кожної людини,тому потрібно його берегти.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує заняття для дітей старшої групи з метою ознайомлення з технологіями виготовлення паперу, навчання бережливого використання паперу з акцентом на збереження лісів, закріплення знань про властивості та способи використання паперу. Також акцентується на моделях поведінки щодо повторного використання паперу та розвитку відповідних умінь і створенні дружніх стосунків серед дітей. Вихователь із дітьми обговорюють різні аспекти використання паперу, його значення у повсякденному житті, а також вчаться виготовляти папір з макулатури.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Сидорчук Анна Миколаївна
Сидорчук Анна Миколаївна каже:
25.04.2024 о 10:51

Прекрасний матеріал. Дякую за детальний опис методів роботи з учнями . Це допомагає зрозуміти, як використовувати ваші матеріали у реальній практиці. Чи можна отримати рекомендації щодо адаптації матеріалів для різних вікових груп?

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно