Якщо вчитель послідовно й систематично виконує з учнями комплекси вправ, діти (та й сам учитель) дістають цілу низку переваг для здоров’я.
Наша освітня система дбає передусім про інтереси дитини та її здоров’я. А сидіти 40 хвилин за партою — не найкорисніша для здоров’я учня початкової школи справа. Та й залишатися весь цей час уважною й зосередженою на навчанні дитина фізично ще не здатна. Отож рухливі паузи під час уроку дають змогу школяру «перезавантажити комп’ютер». А продуманий комплекс вправ за одну-дві хвилини стимулює кровообіг, тонізує чи розслабляє різні групи м’язів і навіть має профілактичний ефект!
Корисний матеріал, бо в роботі містяться фізхвилинки як основа фізичного здоров'я та психофізичного добробуту дитини в освітньому процесі. Вони сприяють покращенню кровообігу, підвищують рівень енергії та концентрації, допомагають зменшити втому, стрес.
В цій публікації містяться зразки фізкультхвилинок ,які можна використовувати для переключення уваги та відпочинку на різних уроках.Подані комплекси вправ допоможуть дітям розвивати свій фізичний стан і "перезаватажитись"під час заняття.Дякую
В даній роботі подані різноманітні фізкультхвилинки, які можна використовувати на різних етапах уроку, а також вчитель вказує, з якою метою вони проводяться. Дякую за гарний і корисний матеріал, який можуть використовувати вчителі НУШ!