Підібрати матеріали:

Етична бесіда на тему: Вихованість і тактовність

Автор: Савчук Людмила Василівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: КЗ Голубієвицький ліцей

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Етична бесіда на тему: Вихованість і тактовність

Мета: узагальнити знання учнiв про секрети вихованої та тактовної людини, про правила поведiнки вдома, у школi, в громадських мiсцях; спонукати до пiклування про рiдних, близьких, оточуючих; виховувати любов та пошану до оточуючих людей.

Обладнання: оповiдання В. Сухомлинського «Здрастуйте»;  речення з помилками («Містечко вихованих людей»); золоте правило; речення («Світлофор ввічливості»); червоні та зелені картки кожному учню («Світлофор»);  картки зі словами («Пізнати самих себе»); практичні поради хлопчикам і дівчаткам (вірші); картки з розрізаними прислів’ями; пам’ятка кожному учню на цукерці «Що означає бути вихованою і тактовною дитиною».

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує етичну бесіду, що має навчально-виховний характер і спрямована на формування у школярів розуміння основ вихованості та тактовності. Включає в себе вступну частину з розповіддю вчителя, читання та обговорення оповідання В. Сухомлинського, гру "Поїзд" для навчання ввічливих манер, гру "Світлофор ввічливості" для практики поведінки, розв’язання моральних ситуацій, дидактичну гру "Пізнайте самих себе" зі встановленням особистих достоїнств та недоліків. Закінчується бесіда порадами для хлопчиків та дівчат, складанням прислів’їв про культуру поведінки та врученням пам’яток на цукерках із заповідями ввічливості.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно