Підібрати матеріали:

Екологічний конкурс " Брейн – ринг"

Автор: Стецо Наталія Василівна

Посада: вихователь

Місце роботи: Великорозтіцький НВК

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

        Мета: Продовжувати вчити дітей радіти при спілкуванні з природою, негативно ставитись до руйнівників довкілля.   Розвивати потребу дотримуватись правил природокористування.  Закріпити знання дітей про природне довкілля: взаємозв’язки у природі, сезонні явища. Закріпити вміння передавати словом свої враження від природи, а також вміння вживати слова на позначення пір року, ознак природи, погоди, послідовності природних явищ, класифікації рослин Розвивати зв’язне мовлення. Розвивати спостережливість і уяву. Закріпити вміння передавати свої враження від спілкування з природою

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Федірко Оксана Миколаївна
Федірко Оксана Миколаївна каже:
10.06.2020 о 22:11

У формі змагальної гри діти мають змогу закріпити наявні знання про послідовність розвитку рослин, про користь та застосування лікарських рослин та закріпити навички природовідповідної поведінки.

Гавриш Світлана Петрівна
Гавриш Світлана Петрівна каже:
09.08.2019 о 01:17

Дякую за цікаві конкурси! Використаю їх в роботі з п’ятикласниками. Такі інтелектуальні завдання зацікавлять учнів однозначно! Такий захід вчить дітей працювати в команді, підтримувати і допомагати один одному, виховує в них дружелюбність, повагу до своїх товаришів, а також бережливе ставлення до природи.

Просяник Ірина Анатоліївна
Просяник Ірина Анатоліївна каже:
28.04.2019 о 19:17

Потрібна інформація!!! Дитина повинна бути зацікавлена у збереженні природи, їй потрібно правильно про це розповісти. Дану розробку можна використовувати частинами, як окремі частини уроку ( екологічне мислення).

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно