Підібрати матеріали:

Виховний захід "Диво калинове, рідна наша мова"

Автор: Мойсюк Олена Олексіївна

Посада: Вихователь групи продовженого дня

Місце роботи: Іспаський ЗЗСО I-III ступенів ім. М.Марфієвича

Оцініть публікацію:

Виховувати любов до рідної мови, усної народної творчості, до України; виховувати колективізм, партнерство та взаємовиручку, розвивати мовлення, вміння творчо підходити до розв’язання завдань, фантазувати, логічно мислити, аналізувати та робити висновки; навчати учнів через гру пізнавати та відкривати для себе нові знання та черпати їх з книг та підручників.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Лісненко Тетяна Станіславівна
Лісненко Тетяна Станіславівна каже:
01.02.2022 о 18:14

ОГлено Олексіївно, дякую Вам за розробку такого цікавого заходу. Все доречно, цікаво, креативно. І конкурси капітанів, і болільників. Тут  все – про рідну мову, родину, калину, Україну. Тож цікаві елементи – математичні, творчого характеру. Доречно звучить  пісня "Мова єднання".  Коли уявити і весь інтерїєр у приміщенні український, і якісь елементи (картини, вишивки, рушники) – то це дуже доречно і повчально Дякую.

Лісненко Тетяна Станіславівна
Лісненко Тетяна Станіславівна каже:
20.01.2022 о 20:38

Цікавий захід "Диво калинове – рідна наша мова". Цей конкурс має аж 9 розділів (конкурсів) різного характеру. Переконана: учням усі цікаві. Дуже сподобався круговий диктант та словникова скринька. Також цікаво сприймається конкурс поєднаний з математикою.

Весь конкурс команд креативно розбавлений  смішинками, це розслаблює і веселить. Також "Казкові перегони" кожного присутнього на мить повернули в дитинство. Кожен згадував свої роки, коли чув перші казки. Цікавий захід. Хотіла б у ньому взяти участь. Дякую.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно