Підібрати матеріали:

Доповідь "СТВОРЕННЯ РОЗВИВАЛЬНОГО ОСВІТНЬОГО МОВЛЕННЄВОГО СЕРЕДОВИЩАВ ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ"

Автор: Ревенко Наталія Олександрівна

Посада: вихователь-методист, логопед ,дефектолог

Місце роботи: Долинський КЗДО

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Базовий компонент дошкільної освіти спрямовує педагогів на створення в дошкільному навчальному закладі розвивального освітнього середовища, що сприятиме повноцінному розвитку дітей, забезпечить успіх діяльності дорослого в розвитку кожної дитини та підвищення якості дошкільної освіти в цілому.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ розкриває концепцію створення розвивального освітнього мовленнєвого середовища в дошкільному навчальному закладі, орієнтовану на повноцінний розвиток дітей через інтегрований підхід. Визначається зміст розвивального середовища, що включає психолого-педагогічні, матеріально-технічні, санітарно-гігієнічні, ергономічні та естетичні умови. Описуються основні компоненти мовленнєвого середовища – спеціально організована мовленнєва діяльність, спільна доросло-дитяча мовленнєва діяльність, вільна самостійна мовленнєва діяльність дітей, та важливість їх для розвитку мовлення і комунікативних навичок дитини.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Сидорчук Анна Миколаївна
Сидорчук Анна Миколаївна каже:
25.04.2024 о 12:19

Ці методичні розробки демонструють вашу глибоку експертизу та професіоналізм у навчанні. Дякую за вашу завзятість та вміння заохочувати учнів до досягнення високих результатів.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно