Міфи, легенди, казки, перекази, пісні, загадки та прислів’я складали талановиті люди, імена яких тепер невідомі. Первинний варіант таких творів із часом зазнавав змін. Скажімо, пісню, що подобалася людям, переспівували в різних місцевостях, постійно вносячи в неї щось своє, удосконалюючи її. Пісня із часом змінювалася, ставала кращою. До речі, українських народних пісень нині нараховують майже 300 тисяч! До нас дійшла велика кількість народних казок, легенд і переказів. Усі ці твори називають фольклором (від англ. folk-lore — народна мудрість), або усною народною творчістю, про це ви вже знаєте. Найдавнішими видами усної народної творчості є міфи й легенди.
Діагностувальна робота № 1 «Народні легенди, міфи, загадкии, прислів’я та приказки»
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
- Конспект уроку на тему "Написання префіксів пре-, при-, прі-"
- Презентація на тему "Спрощення у групах приголосних"
- Конспект уроку з української літератури для 6 класу за темою "Микола Вороний. Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів в поемі «Євшан – зілля»
- Конспект уроку з української літератури у 7- Б класі ТАРАС ШЕВЧЕНКО. БАЛАДА «ТОПОЛЯ». РОМАНТИЧНА ІДЕЯ НЕЗНИЩЕННОСТІ СПРАВЖНЬОГО КОХАННЯ, КРАСИ І ВІРНОСТІ
- Конспект уроку з української мови у 8 класі на тему «Подорож Чорним морем на трьох кораблях до країни Речення з однорідними членами»
Популярні публікації
- Діагностувальна робота з математики, 2 клас
- Діагностувальні роботи з української мови для 2 класу
- Як обрати ідеальний iPhone б/у: Секрети шопінгу в магазині «Біг Маг»!
- Діагностична контрольна робота №1 з математики для 5-го класу
- Контрольна робота з математики за 1 семестр 5 клас сімейна форма навчання