Аналіз типових помилок та корекція знань під час вивчення многочленів.
Діти шкільного віку тримають у своїй пам’яті багато різних деталізованих математичних відомостей: формул, властивостей математичних операцій. Тому вони дуже швидко забувають теоретичні знання, плутають та перекручують формули і правила, що й призводить до різних помилок. Завдання вчителя – не тільки застерігати учнів від помилок, а й використовувати помилки в навчальному процесі. Для кожного виду завдань характерні свої помилки. Помилки можуть бути грубі, не грубі і недоліки.
В роботі дійсно зроблено досить гарний аналіз типових помилок. Але багатьох помилок припустилася і авторка даного допису.
Почнемо з теми: "Аналіз типових помилок та корекція знань під час вивчення многочленів", а можливо краще б було написати "Аналіз типових помилок та корекція знань під час вивчення теми "многочлени"", чи авторка думала про щось інше?
Дуже не сподобався опис документу – автор постійно акцентує увагу на тому що документ щось робить (робить автор в документі).
В цілому документ є плагіатом (хочеться сподіватися, що самоплагіатом авторки). На це вказує посилання на література при відсутньому її списку, єдина таблиця має номер 2.3 (тобто відноситься до 2 розділу і в ньому є третьою), документ не має титулки, вступної та завершальної частин.
Гарна чернетка, але доопрацювати не завадило б
В роботі досить просто і зрозуміло зроблений аналіз помилок учнів і методи корекціі знань учнів при вивченні многочленів, наведені приклади. Обов’язково використаю у своїй роботі. Дякую.