Підібрати матеріали:

Аналіз типових помилок та корекція знань під час вивчення многочленів.

Автор: Топчій Олена Петрівна

Посада: практичний психолог, вчитель математики

Місце роботи: Дубовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Оцініть публікацію:

Аналіз типових помилок та корекція знань під час вивчення многочленів.

Діти шкільного віку тримають у своїй пам’яті багато різних деталізованих математичних відомостей: формул, властивостей математичних операцій. Тому  вони дуже швидко забувають теоретичні знання, плутають та перекручують формули і правила, що й призводить до різних помилок. Завдання вчителя – не тільки застерігати учнів від помилок, а й використовувати помилки в навчальному процесі. Для кожного виду завдань характерні свої помилки. Помилки можуть бути грубі, не грубі і недоліки.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ аналізує типові помилки, яких припускаються учні при вивченні многочленів, і пропонує методи для корекції знань. Обговорюються причини виникнення помилок, що включають недостатню увагу до помилок при винесенні спільного множника за дужки, труднощі при групуванні членів многочлена та застосуванні формул скороченого множення, а також помилки при розкритті дужок. Документ надає методи для корекції цих помилок і підкреслює важливість використання помилок як навчального інструменту, а також активізації роботи з учнями для попередження та виправлення помилок.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Якимчук Олег Миколайович
Якимчук Олег Миколайович каже:
09.04.2024 о 22:52

В роботі  дійсно зроблено досить гарний аналіз типових помилок. Але багатьох помилок припустилася і авторка даного допису.
Почнемо з теми: "Аналіз типових помилок та корекція знань під час вивчення многочленів", а можливо краще б було написати "Аналіз типових помилок та корекція знань під час вивчення теми "многочлени"", чи авторка думала про щось інше?
Дуже не сподобався опис документу – автор постійно акцентує увагу на тому що документ щось робить (робить автор в документі).
В цілому документ є плагіатом (хочеться сподіватися, що самоплагіатом авторки). На це вказує посилання на література при відсутньому її списку, єдина таблиця має номер 2.3 (тобто відноситься до 2 розділу і в ньому є третьою), документ не має титулки, вступної та завершальної частин.
Гарна чернетка, але доопрацювати не завадило б

Амеліна Любов Іванівна
Амеліна Любов Іванівна каже:
08.05.2019 о 20:47

В роботі досить просто і зрозуміло зроблений аналіз помилок учнів і методи корекціі знань учнів при вивченні многочленів, наведені приклади. Обов’язково використаю у своїй роботі. Дякую.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно