Пріоритетом сучасної освіти, що гарантує його високу якість і результативність, має стати навчання, орієнтоване на самовдосконалення і самореалізацію особистості. Тому на зміну моделі «освіта-викладання» прийшло «освіта-взаємодія», коли особистість учня стає центром уваги педагога. Допомогти учням в повній мірі проявити свої здібності, розвинути ініціативу, самостійність, творчий потенціал – одна з основних задач сучасної школи. А успішна реалізація цього завдання багато в чому залежить від сформованості в учнів пізнавальних інтересів. Саме це, на мій погляд, і визначає активність школяра в пізнанні себе і навколишнього світу.
Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики в початкових класах
Вікно перегляду документа
Отримати код
Популярні публікації
Ця стаття ще раз підтверджує ,що завданням вчителя є навчитися будувати навчально-виховний процес так,щоб викликати й підтримувати інтерес до навчання,активізувати творчі здібності, давати учням змогу власними силами здобувати знання та отримувати від цього задоволення.Активізація пізнавальної діяльності учнів має різні шляхи і способи,які вчитель може використати під час проведення уроків.На уроках потрібно створювати такі ситуації ,які б стимулювали самостійність розумової діяльності учнів.Дякую!
В статті вдало проаналізовано основні шляхи і методи активізаціі пізнавальної діяльності учнів на уроках математики, що допоможе вчителю при підготовці та проведенні уроків. Дякую!
Дякую за змістовний матеріал. Став у нагоді під час проведення шкільного МО. Вчителі обговорили ефективні методи іприйоми вивчення математики в сучасній школі