Підібрати матеріали:

Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики в початкових класах

Автор: Товстенюк Маріна Русланівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Боярська ЗОШ №1

Оцініть публікацію:

Пріоритетом сучасної освіти, що гарантує його високу якість і результативність, має стати навчання, орієнтоване на самовдосконалення і самореалізацію особистості. Тому на зміну моделі «освіта-викладання» прийшло «освіта-взаємодія», коли особистість учня стає центром уваги педагога. Допомогти учням в повній мірі проявити свої здібності, розвинути ініціативу, самостійність, творчий потенціал – одна з основних задач сучасної школи. А успішна реалізація цього завдання багато в чому залежить від сформованості в учнів пізнавальних інтересів. Саме це, на мій погляд, і визначає активність школяра в пізнанні себе і навколишнього світу.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ присвячений активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики в початкових класах. Описано методи і прийоми залучення інтересу дітей до математики, розвиток їх самостійності, ініціативи та творчого потенціалу через різноманітні форми навчання, включаючи ігрові методи, проблемні виклади, творчі завдання, самостійні дослідження та застосування ІКТ. Особлива увага приділяється формуванню пізнавального інтересу через створення мотивації навчання, що не базується на зовнішньому спонуканні, але спирається на зацікавленість і внутрішню потребу у відкритті нового.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тарасенко Юлія Леонідівна
Тарасенко Юлія Леонідівна каже:
12.10.2023 о 14:00

     Ця стаття ще раз підтверджує ,що завданням вчителя є навчитися будувати навчально-виховний процес так,щоб викликати й підтримувати інтерес до навчання,активізувати творчі здібності, давати учням змогу власними силами здобувати знання та отримувати від цього задоволення.Активізація пізнавальної діяльності учнів має різні шляхи і способи,які вчитель може використати під час проведення уроків.На уроках потрібно створювати такі ситуації ,які б стимулювали самостійність розумової діяльності учнів.Дякую!

Амеліна Любов Іванівна
Амеліна Любов Іванівна каже:
08.05.2019 о 21:04

В статті вдало проаналізовано основні шляхи і методи активізаціі пізнавальної діяльності учнів на уроках математики, що допоможе вчителю при підготовці та проведенні уроків. Дякую!

Подольська Ольга Володимирівна
Подольська Ольга Володимирівна каже:
17.04.2019 о 10:45

Дякую за змістовний матеріал. Став у нагоді під час проведення шкільного МО. Вчителі обговорили ефективні методи іприйоми вивчення математики в сучасній школі

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно