Підібрати матеріали:

3 (Секретні) Навчальні Відеоігри, Які Насправді Сподобаються Дітям

Так, відеоігри можуть бути і веселими, і навчальними! Відеоігри пройшли довгий шлях від ігор Super Mario Bros. 80-х і 90-х років – і я говорю не лише про графіку. Розробники стали надзвичайно креативними, проникаючи в освітні уроки там, де діти найменше їх очікують. А один з найкращих способів вчитися – це коли ти розважаєшся.

Крім того, дослідження, опубліковане в медичному журналі JAMA Network Open, свідчить, що діти, які щодня грають у відеоігри, демонструють кращі когнітивні навички порівняно з тими, хто не грає взагалі. 

Ознайомтеся з нашим списком мобільних додатків, комп’ютерних та відеоігор, які можуть навчати та розважати ваших дітей.

Minecraft

Чого навчаться ваші діти: творчості, вирішенню проблем, співпраці, читанню, математиці та багато чому іншому. 

Гра Minecraft, що будує світ, дозволяє гравцям досліджувати, збирати ресурси, майструвати інструменти та брати участь у легких боях. Гра має різні режими – виживання, творчий, пригодницький, глядацький та багатокористувацький – тож гравці мають гнучкість у підході до гри. 

Творча свобода та самоспрямованість – це далеко не все, що гра дає гравцям, за словами iD Tech. Minecraft вчить працювати в команді та мотивує покращувати навички читання та математики. Батьки розповіли iD Tech, що їхні діти почали читати про біоми та розраховувати раціон для пригод, ділити припаси та скільки хвилин залишилося до «ночі» у грі. Освітні переваги Minecraft також були упаковані для використання в класі. 

Ви можете грати в гру на ПК, Android, iOS, консолях, Amazon Fire та Oculus. 

Будьте обачні, адже завантажування Мinecraft та інших ігор у вільній мережі, може призвести вас  до завантаження не тільки гри, але й вірусу! Використання віртуальної приватної мережі (VPN) під час завантаження або гри в ігри на iOS є важливим для забезпечення приватності, захисту від кіберзагроз, обходу обмежень доступу до контенту та покращення швидкості та безпеки з’єднання, що сприяє покращенню загального ігрового досвіду. Шляхом шифрування вашого інтернет-трафіку VeePN ускладнює доступ зовнішнім особам до вашої особистої інформації. Крім того, використання VPN дозволяє обходити географічні обмеження, що можуть ставити перешкоди у доступі до деяких ігор або контенту. Все це разом створює більш безпечне та комфортне середовище для ігрового процесу на пристроях iOS.

The Oregon Trail

Чого навчаться ваші діти: історичні події, критичне мислення, навички вирішення проблем та багато іншого. 

Орегонська стежка з’явилася на сцені у 70-х роках і з того часу зазнала чимало змін. Коли мені було 10 років, я проводив багато часу, намагаючись доставити свій цифровий візок за 2 000 миль на захід у безпечне місце. Перед початком подорожі ви обираєте роботу (кожна з них має свої унікальні переваги), називаєте імена своїх супутників і купуєте припаси. 

Нещодавні оновлення гри дозволяють вам торгувати, покращувати свій вагон і купувати їжу та ліки, щоб підвищити шанси вашої групи на виживання. Під час подорожі ваша група стикається з хворобами, повноводними річками, бандитами на дорогах, нестачею їжі та іншими складнощами того часу. Хоча ситуації дещо драматичні, гравці швидко вчаться попередньому плануванню та прийняттю рішень з урахуванням довгострокової перспективи.

The Little Big Planet series

Чого навчиться ваша дитина: логіка, навички просторової орієнтації, проектування та вирішення проблем

Ця весела маленька гра розповідає про пригоди Сакбоя та його друзів. У перших двох іграх потрібно стрибати по платформах та уникати перешкод, щоб перейти на наступний рівень. Гравці також можуть створювати власні рівні, налаштовувати персонажів або будувати складні споруди на рівні. Нарешті, гравці мають можливість ділитися своїми творіннями в мережі PlayStation Network.

Перша гра, Little Big Planet, вийшла у 2008 році, і з того часу творці випустили ще кілька частин. Little Big Planet 3 – це найновіша частина, яка представила трьох нових персонажів: Тогге, Свуп і Оддсок. Ігри доступні на PSP, PlayStation 4, PlayStation Vita та PlayStation 3. Ви також можете ознайомитися з Little Big Planet Karting та безкоштовним додатком Run Sackboy! Run для Android та iOS.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно