Підібрати матеріали:

З власного досвіду роботи . Стаття " Використання сучасних інноваційних технологій на уроках історії та правознавства"

Автор: Міріленко Марина Іванівна

Посада: вчитель історії та правознавство

Місце роботи: Бердянська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5

Оцініть публікацію:

“Без знання минулого неможливе точне поняття про сучасність ”,- справедливо наголошував виданий український історик і державний діяч М.Грушевський Нові підходи до вивчення історії ХХ століття повинні базуватися саме на особистістно орієнтованому навчанні, а всі педагогічні технології мають бути спрямовані на виховання соціально адаптованого, свідомого громадянина України, здатного творчо й виважено розв’язувати проблеми у процесі самореалізації особистості    

 Викладання історії в школі вимагає від вчителя творчого підходу, особливо у виборі методичних прийомів і засобів, наочного матеріалу та використання аудіовізуальних засобів.

При цьому одним з найбільш вагомих пріоритетів стає формування творчого і критичного мислення учнів, орієнтування не стільки на знання, скільки на засвоєння учнями досвіду самостійної роботи. Очевидно, що одним із засобів розвитку особистості учня в цьому напрямі, а також активізації пізнавальної мотивації учня на уроках історії є учбово-дослідницька діяльність, яка має включати в себе постановку творчих, дослідницьких завдань і наукове, поетапне їх вирішення.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ розглядає впровадження інноваційних технологій на уроці історії як частину державної програми "Освіта" України XXI століття. Основні положення стосуються необхідності відходу від авторитарної педагогіки та застосування сучасних педагогічних технологій для підвищення якості освіти. Розкриваються основні аспекти інновацій у навчанні, зокрема уроки з використанням аудіовізуальних засобів, спрямовані на розвиток критичного мислення, творчості та самостійної роботи учнів. Подано огляд історії розвитку педагогічних технологій, а також вагомість розвитку дослідницьких вмінь і використання інтерактивних технологій на уроках історії.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Сидорчук Анна Миколаївна
Сидорчук Анна Миколаївна каже:
25.04.2024 о 11:53

Дякую за вашу відкритість до новацій та сучасних підходів у навчанні. Це дозволяє учням отримувати актуальні знання.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно