Підібрати матеріали:

Виступ «Поєднання інноваційних та традиційних форм та методів роботи як один з напрямків підвищення якості навчально-виховного процесу»

Автор: Бричка Юлія Валентинівна

Посада: вчитель математики та фізики

Місце роботи: Кисорицький ліцей

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Роль  учителя  є  вирішальною  у  процесах  формування  мислення,  гартування характеру  й  виховання  моральних  якостей  учня.  Він  –  генератор  і  джерело  ідей, якими  керується  другий  суб’єкт  педагогічного  процесу  –  учень.  Від  педагогічної майстерності  вчителя  залежить  націлювання  учнів  на  належний  навчальний  лад. Щоб  керувати  процесом  формування  і  розвитку  здібностей  учнів,  треба  знати актуальні і потенціальні їх рівні. Водночас виникає проблема: якими повинні бути умови  середовища,  щоб  кожен  учень    міг  розвинути  свої  творчі  нахили  й перетворити  їх  у  творчі  досягнення.  Високий  рівень  успішності  не  завжди поєднується  з  високим  рівнем  творчої  обдарованості.  У  зв’язку  з  цим  потрібно намагатися створити сприятливі умови для самовираження кожної дитини в різних видах діяльності.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ Брички Ю. В. присвячено аналізу ефективності поєднання інноваційних та традиційних форм і методів у навчально-виховному процесі. Автор акцентує на важливості адаптації традиційної школи до сучасних темпів розвитку знань та вмінь для виховання здатності дітей до самоосвіти і саморозвитку. Особлива увага приділена ролі вчителя як ключового елемента у формуванні критичного мислення та творчих здібностей учнів, а також важливості індивідуального підходу через інноваційні технології. Обговорюються способи створення сприятливих умов для розвитку креативності кожного учня та внесення інтерактивності та практичної спрямованості у навчальний процес.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно