Підібрати матеріали:

Використання візуальних та аудіовізуальних медіапродуктів

Автор: Кононюк Лідія Миколаївна

Посада: вчитель української мови

Місце роботи: спецшкола -інтернат №7 м.Київ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Використання візуальних та аудіовізуальних медіапродуктів на уроках української мови та літератури. 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ присвячений ролі візуальних та аудіовізуальних медіапродуктів у сучасній освіті, особливо під час уроків для дітей і підлітків. Він наголошує на важливості медіаосвіти в навчанні, зокрема на залученні учнів до критичного мислення за допомогою медіатекстів і різноманітних онлайн-сервісів. В документі висвітлені методики та прийоми використання інтерактивних і візуальних матеріалів на уроках, такі як створення відео, презентацій, ментальних карт, а також аналіз кінофільмів та інших медіапродуктів. Мета -- підвищити зацікавленість та мотивацію учнів, а також розвинути їхні ключові компетенції, як-то інформаційно-цифрову грамотність.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація присвячена використанню різноманітних візуальних та аудіовізуальних медіапродуктів на уроках української мови та літератури. Вона охоплює широкий спектр інструментів і методів, таких як ілюстрації, фотоальбоми, відеоінсценізації, медіатексти, презентації, ментальні карти, скрайбінг, скетчноутінг та створення власного відеоконтенту. Презентація також включає специфічні завдання і вправи для учнів, наприклад, пошук зайвих зображень, роботу з творами певних авторів та творчі проєкти, як-от "німе кіно" чи створення кліпів до пісень.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Гусак Людмила Вікторівна
Гусак Людмила Вікторівна каже:
04.08.2021 о 15:56

Розробка показує власний досвід викладача-мовника. Презентація яскрава, насичена прикладами з проведених  уроків та позакласних заходів. Текст виступу не має структури та літератури, нагадує ряд набросків, можливо увага акцентується на презентацію виступу. 

Головне- учні працюють в колективі, уроки – насичені.

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно