Життя висуває соціальний запит на творчу особистість,яку потрібно формувати ще в школі.
Творча людина працездатна , вміє розв’язувати нестандартні задачі ,проявляє в житті гнучкість , неординарне мислення. І саме такі працівники будуть конкурентно- спроможніми на ринку праці.Одним із напрямків є створення математичних казок на уроці з використанням елементів стем-освіти.
STEM-орієнтований підхід до навчання, який сприяє:
-популярізації інженерно-технологічних професій серед молоді,
-підвищенню поінформованості про можливості їх кар’єри в інженерно-технічній сфері,
-формуванню стійкої мотивації у вивченні дисциплін, на яких ґрунтується STEM-освіта.
STEM-освіта – це категорія, яка визначає відповідний педагогічний процес (технологію) формування і розвиток розумово-пізнавальних і творчих якостей молоді, рівень яких визначає
-конкурентну спроможність на сучасному ринку праці:
-здатність і готовність до розв’язання комплексних задач (проблем), критичного мислення, творчості, когнітивної гнучкості, співпраці, управління,
-здійснення інноваційної діяльності.
Запровадження STEM-навчання на засадах особистісно зорієнтованого, діяльнісного і компетентнісного підходів має відбуватися в межах чинного законодавства без очікувань повного переходу до другого покоління Державного стандарту. Це доцільно робити вже сьогодні, щоб навчання учнів зробити більш якісним та сучасним.
Пропонуємо математичні казки із застосуванням елементів стем-освіти.
Дуже гарно автор в розробці висвітлив використання сторітеллінгу та скрайбінгу на уроках математики, до розробки подана презентація, в якій використана основна тригонометрична тотожність. Чудова робота!!!!