Підібрати матеріали:

Виховна година на тему: " Усі ми різні – всі ми особливі

Автор: Карпенко Галина Петрівна

Посада: майстер виробничого навчання

Місце роботи: КВПУ будівництваі дизайну

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виявлення основних рис толерантності, розпізнати здібності щодо адекватності пізнання себе та пізнання оточуючих людей.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ - методична розробка виховної години з темою "Усі ми різні - всі ми особливі", автором якої є Карпенко Г.П. Захід спрямований на поширення ідей толерантності серед учнів віком 16-17 років, і включає ознайомлення з поняттям толерантності, розвиток комунікативних навичок та взаєморозуміння, виявлення здібностей до самопізнання та усвідомлення своїх вчинків. У програмі заходу передбачено виконання різноманітних вправ, роботу в форматі "круглого столу", використання сюжетно-рольових завдань, а також рефлексію власних емоцій та поведінки.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Неплях Віталіна Валеріївна
Неплях Віталіна Валеріївна каже:
06.12.2020 о 20:00

дана тема допоможе зосередити увагу учасників на основних аспектах толерантності, виявити основні риси толерантності, формувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки; формувати толерантне ставлення однокласників між собою, розвивати терпимість до відмінностей між людьми; виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів, виховувати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння.

Липенко Taмарa Володимирівна
Липенко Taмарa Володимирівна каже:
08.11.2020 о 17:18

 Кожен по – своєму розуміє значення слів взаєморозуміння та толерантність. Для когось це любов до інших, для когось – терпіння, а для когось – це риси, які не відіграють особливої ролі в житті. Сьогодні на жаль, люди стають менш толерантними, тому проведення виховної години на таку тематику –  актуально. Вчитель використовує різні види роботи, щоб досягти бажаного результату. Сподобалася вправа "Чарівна крамниця", яка привчає учнів до самоаналізу, виваженості. Дякую!

Матяш Людмила Анатоліївна
Матяш Людмила Анатоліївна каже:
06.11.2020 о 22:53

Розвивати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння – одне з основних завдань розвитку сучасної особистості. Автор за допомогою даної розробки знайомить учнів під час виховної години  з поняттям толерантності, взаємоповаги та взаєморозуміння. Створюючи цікаві ситуації та завдання вчитель допомагає учням на практиці закріпити свої знання. Дуже цікавий та пізнавальний матеріал!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно