Підібрати матеріали:

Відкритий урок 5 клас. Українська література . Тема "Загадки "

Автор: Бородіна Олена Леонідівна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Дніпропетровська область Апостолівський район Володимирівська філія

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відкритий урок 5 клас. Українська література . Тема “Загадки “

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ – план-конспект уроку української літератури для 5 класу на тему “Загадка як вид усної народної творчості”. Метою уроку є ознайомлення учнів з загадкою, як жанром усної народної творчості, її різновидами, тематикою та особливостями. Урок включає бесіду про значення та історію загадки, її метафоричність, тематичну класифікацію загадок, роботу з підручником, творчі завдання на складання загадок, а також визначення видів загадок і ознайомлення із літературними загадками та акростихами.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
13.12.2020 о 11:29

  Конспект уроку не відвовідає визначеному типу, це комбінований урок, а не вивчення нового матеріалу. Я не погоджуюся із роботою, яка зазначена як організаційний момент. "Пелюстковий кросворд" — доречна вправа перед вивченням теми уроку. Суттєва робота проведена для розуміння дітьми таких понять: "загадка", "метафора". Доречними були повідомлення "народознавців", "дослідників" і "літературознавців". Добре, що тематика загадок визначалася практичним способом. Здійснювався індивідуальний підхід у залежності  від рівня умінь і навичок учнів. Але етап "Домашнє завдання" включає і підсумок уроку, й оцінювання, і безпосередньо завдання додому. Як використовувалися збірки загадок? Чи можна все заплановане зробити за урок?

Шинкар Тетяна Михайлівна
Шинкар Тетяна Михайлівна каже:
01.04.2020 о 00:54

Мені особисто довподоби подача матеріала, вчител вдало компонує роботу в групах, з підручником, відбувається постійна взаємодія дітей один з одним. Повторення акровірша є доречною, тому що ця тема передує зазначеній темі, отже вчитель систематизує, повторює раніше вивчене. Використовує в роботі різні види робіт, ставить проблемне питання. Урок цікавий, скомпоноваий за віковими особливостями.

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно