Підібрати матеріали:

Уроки трудового навчання з вивчення призначення, будови і дії механічних верстатів проводжу власним методом "Методом інтенсивних пар".

Автор: Тимошенко Володимир Васильович

Посада: вчитель ЗТД, трудового навчання та креслення

Місце роботи: Красноколядинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Талалаївського району Чернігівської області

Оцініть публікацію:

Суть методу інтенсивних пар полягає в тому, що під час занять ділю учнів на пари добираючи «сильнішого» і «слабшого». З «сильніших» учнів призначаю відповідального за теоретичну частину, який при потребі консультує пари чи учня. Кожній парі даю картки – завдання, літературу, ознайомлюю учнів з призначенням, кінематичними і монтажними схемами, будовою і дією механізмів. Після цього учні працюють самостійно парами по картці – завданню. У картці – завданні, крім теми, поставлена мета по кожному питанню теми над якими працюють учні. Наступний етап – практичні роботи. Які учні виконують колективами по дві інтенсивні пари разом. Серед колективів призначаю відповідальних за практичні роботи. Практичні роботи учні виконують по тій же картці – завданню, де в розділі «практичні роботи» також стоїть мета по кожному питанню, над якими учні працюють. Наступний етап – самоконтроль. Учні відповідають на контрольні запитання, що стоять у картках – завданнях. В кінці заняття роздаю учням контрольні картки – тести на п’ять хвилин за відповідями на які (+;–) і додатковими питаннями перевіряю рівень підготовленості до роботи з верстатами.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
29.09.2019 о 11:34

Матеріал цікавий та актуальний, дуже сподобалася нестандартність подачі та форма його викладення. Дана форма викладення матеріалу дозволяє вчителеві досягти поставленої на уроці мети, застосовуючи нестандартні форми, методи та прийоми. Спасибі автору за цікаві ідеї.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно