Підібрати матеріали:

Урок – гра "Що? Де? Коли?" на тему: " Узагальнення вивченого про самостійні частини мови" у 4 класі.

Автор: Струбіцька Галина Йосипівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Гімназія № 260 м. Києва

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Узагальнення вивченого про самостійні частини мови у 4 класі відбувається у формі засідання “клубу знавців” (формат відомої телевізійної гри “Що? Де? Коли?”). Учасники об’єднуються у 5 груп-команд по 6 учнів, самостійно обирають собі капітана. Тривалість гри – 1 урок. У процесі гри учні формують не тільки навчальну і комунікативну компетентності, а і компетентність саморозвитку та самоосвіти. Удосконалюються вміння використовувати вивчений теоретичний матеріал  у практичній діяльності в стандартних та нестандартних ситуаціях, формуються уміння критичного мислення, аналізу, порівняння. Учні отримують потужний мотиваційний поштовх до самовдосконалення, вчаться співпрацювати у команді, співвідносити свої інтереси з інтересами команди, вчаться оцінювати свою діяльність та діяльність однокласників.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує урок-гру "Що? Де? Коли?", що є педагогічною розробкою для узагальнення знань учнів про самостійні частини мови: іменник, прикметник, дієслово, числівник. Гра розрахована на 5 груп по 6 учнів та проводиться протягом одного уроку. Включає різноманітні завдання на визначення частин мови, їх характеристики та використання в мовленні, з організацією конкурсів та нагородженням переможців. Мета - повторення, узагальнення вивченого матеріалу та розвиток мовленнєвих навичок учнів.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентаця призначена для учнів 4 класів та ознайомлює з темою "Самостійні частини мови". Розроблена вчителем початкових класів, включає інтерактивні завдання на впізнавання частин мови, аудіо задачу про відмінки іменників, ребуси, конверт з сюрпризом, музичну паузу та вправи на створення прикметників. Закінчується підведенням підсумків та нагородженням переможців.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно