Підібрати матеріали:

УЧАСТЬ АБО ПАРТИСИПАЦІЯ В ГРОМАДІ. Згуртованість громад зусиллями молоді-лідерів громад.

Автор: Нікітчук Людмила Артемівна

Посада: керівник гуртка

Місце роботи: КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості 6 Харківської міської ради"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

✨ Створюєте навчальні матеріали?📖

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

Методична розробка на заявлену тему представляється з метою ознайомити керівників гуртків з поняттям «Партисипація», типами, рівнями, формами та інструменти партисипації: розвинути вміння  залучення громадян до прийняття рішень, їхньої участі у заходах, спрямованих на поліпшення якості життя в одній чи кількох громадах шляхом вирішення питань, що становлять суспільний інтерес; виховати усвідомлення власних можливостей на процес соціальних змін, що впливають на погляди, відносини в суспільстві та співвідношення сил, зміцнюють громадянське суспільство. Цей тренінг  допоможе керівникам гуртків створити атмосферу, в якій кожна дитина зможе відчути себе почутою, важливою та мати можливість розвивати свої таланти та здібності.

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує методологію і практичні засади для залучення громадян до участі в громадському житті та прийнятті рішень в межах Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 6 Харківської міської ради» і Асоціації дитячих і юнацьких громадських організацій «ТЕМП». Він включає інформацію про мету партисипації, різні форми і рівні залучення громадян, а також инструменти і методи для досягнення соціальної згуртованості, громадянської активності і політичної участі. Документ містить рекомендації щодо організації навчальних занять, методики аналізу проблем і розробки планів дій, а також підходи до роботи зі стейкхолдерами і визначення їх ролей і інтересів у процесі участі в проєктах.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації
Презентація присвячена питанням розвитку участі громадян у житті громади (партисипації), розумінню соціальної згуртованості, і ролі молоді та лідерів громад в цих процесах. Описано значення громадянської і політичної партисипації та різні рівні участі за класифікацією Девіда Вілкокса, від інформування до підтримки незалежних ініціатив. Також порушено аспекти вибору та аналізу проблем, з якими зіштовхується громада, розробку плану дій та аналіз стейкхолдерів. Підкреслено важливість взаємодії між різними групами зацікавлених сторін для успішної реалізації проєктів та вирішення громадських проблем.
Додайте в закладки, щоб не втратити. 😉

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Створюєте навчальні матеріали?

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно