Дана робота пропонує креативний підхід до вивчення драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» через використання інтерактивних додатків та творчих завдань. Метою є залучення сучасних здобувачів освіти до глибшого розуміння твору, розвиток критичного мислення, креативності та навичок співпраці. Серед запропонованих завдань — створення інтелект-карт, інтерактивних карт лісу, аналіз символіки, написання альтернативних фіналів, створення віртуальних виставок, діджитал-коміксів та сучасних адаптацій сюжету. Також пропонуються завдання зі створення плейлистів, ілюстрацій, тематичних колажів, підкастів та екологічних маніфестів. Використання цифрових інструментів, таких як Google Slides, Padlet, Kahoot!, MindMeister, Pixton та інших, робить процес навчання більш інтерактивним та захоплюючим. Такі методи сприяють не лише кращому засвоєнню матеріалу, а й розвивають навички роботи з сучасними технологіями, що є важливим у контексті сучасного освітнього процесу.
ТВОРЧІ ЗАВДАННЯ ДО ДРАМИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ «ЛІСОВА ПІСНЯ»
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
- Специфіка мовлення фахівця
- УМПС Тема 1. Вступ . Державотворча роль мови. Функції мови. Стилі, типи і форми мовлення
- СИНОНІМІКА СКЛАДНИХ РЕЧЕНЬ ІЗ СПОЛУЧНИКАМИ, БЕЗ СПОЛУЧНИКІВ І ПРОСТИХ РЕЧЕНЬ. 9 клас (для змішаного та дистанційного навчання)
- Дистанційне заняття. Узагальнення. Односкладні речення. ІІ курс (11 клас)
Популярні публікації
- Стаття "Час і компетентність: як уроки історії готують учнів до викликів майбутнього"
- STEM-проєкт "Дослідження кислотності грунту"
- Виступ на семінар "Кубики Рорі – мистецтво цікавої розповіді або крок творчого мислення учнів молодшого шкільного віку на уроках мовно-літературної освітньої галузі"
- Мнемотаблиці як ефективний засіб підвищення мовленнєвої активності учнів НУШ
- The political system of modern Ukraine