Підібрати матеріали:

Тема: «Обереги нашого дому»

Автор: Диська Світлана Іванівна

Посада: Корекційний педагог, вчитель-логопед

Місце роботи: Правдинська спеціальна школа

Оцініть публікацію:

Мета: закріпити знання дітей про склад як частину слова, про роль голосного в утворенні складу; продовжувати вчити робити звуковий аналіз слів; розрізняти голосні, тверді й м’які приголосні звуки; виховувати інтерес і повагу до національних традицій.

Матеріали: фішки для позначення звуків, індивідуальні картки-схеми, кімната-світлиця, предмети ужиткового циклу.

 

ХІД ЗАНЯТТЯ

  1. Вправа з розвитку мовлення.

Вихователь разом дітьми підходить до дверей відповідно обладив ної кімнати-світлиці:

  • Чи подобається вам, діти, ця гарненька хатка-чепурушка?
  • Чи не хочеться вам туди зайти? (Заходятьу світлицю.)
  • А хто це плаче? Може, кухлик? Куманець? З колиски чути плач?
  • Так, це плаче маленьке дитятко. Давайте ми його позабавляємо, щоб воно не плакало і приспимо.
Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує заняття для дітей, метою якого є закріплення знань про склади, роль голосних у слові, а також вчить розрізняти голосні, тверді і м’які приголосні. Діти вчаться робити звуковий аналіз слів через ігрову форму. Використовуються фішки для позначення звуків, індивідуальні картки-схеми. Заняття включає елементи національних традицій, спрямовані на виховання інтересу та поваги до них, включаючи народні обереги та символи. Формат заняття передбачає інтерактивні вправи, дидактичні ігри, фізкультхвилинку та підготовку до письма через пальчикову гімнастику.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно